Garnki rzymskie

11 products.
Garnki rzymskie

Oryginalne garnki rzymskie Römertopf wykonane z najlepszej gliny. Zdrowe gotowanie dla każdego. Made in Germany.

Więcej

Podkategorie

 • Do rzeżuchy

  Doskonałe rozwiązanie do wysiewu rzeżuchy na Święta Wielkanocne i nie tylko...

 • Gratin - do pasztetów i zapiekanek

  Dwa modele rzymskiego garnka stworzony specjalnie dla miłośników zapiekanek i pasztetów. Wymiary, forma oraz najwyższej jakości glina zapewniają zawsze osiągnięcie doskonałego rezultatu. Powiększone uchwyty na szerokim rancie gwarantują pewne trzymanie.

 • Linia jubileuszowa RÖMERTOPF®

  Model garnka rzymskiego RÖMERTOPF®, który został zaprojektowany z okazji czterdziestego jubileuszu istnienia marki RÖMERTOPF®. Wyjątkowo wysoki przeznaczony do dużych sztuk mięsa i większego drobiu.

 • Linia klasyczna RÖMERTOPF®

  Najbardziej rozpoznawalna klasyczna seria garnków rzymskich Multi  RÖMERTOPF®. Tradycyjne motywy, które zostały odwzorowane na podstawie symboli pochodzących ze starożytnego Rzymu.

 • Linia Modern Look RÖMERTOPF®

  Nowoczesne wzornictwo dla miłośników zarówno prostoty jaki i tradycyjnego gotowania. Garnki rzymskie RÖMERTOPF® Modern Look cechują się skromnym zdobieniem oraz elegancją.

 • Linia rustykalna RÖMERTOPF®

  Garnki rzymskie z serii Rustico RÖMERTOPF® cechują się typowym wiejskim zdobnictwem. Posiadają przepiękne elementy; krowę, koguta, oraz warzywa i pięknie komponują się w rustykalnej kuchni.

 • Linia Swing RÖMERTOPF®

  Kolejny model garnka rzymskiego, który został zaprojektowany przez firmę RÖMERTOPF® jako odpowiedź na zapotrzebownie na nowoczesność i minimalizm w kuchni. Garnki rzymskie Swing idealnie komponuja się w kuchniach idących z duchem czasu.

 • Multi RÖMERTOPF®

  Garnek rzymski Multi  RÖMERTOPF® jest dostosowany do pieczenia potraw w piekarniku, ale przede wszyskim do kuchenek mikrofalowych. Poręczny i zgrabny pasuje również do każdej lodówki w przypadku, kiedy chcemy potrawę przechować na następny dzień.

 • Pieczenie chleba

  Foremki do pieczenia chleba Römertopf są idealne do wypieku każdego rodzaju chleba, a przede wszystkim chlebów żytnich. Pozwalają chlebom wyrastać bez wysychania. Upieczone chleby bez najmniejszego problemu "wyskakują" same z foremki, są chrupiące i dobrze wypieczone.

 • Chicken Roaster RÖMERTOPF® do pieczenia kurczaków

  "Pieczenie kurczaka na kucaka". W naczyniu Chicken Roaster RÖMERTOPF® upieczony kuraczak jest jednolicie zarumieniony i chrupiący. Zbędny tłuszcz ścieka do rynienki co zapewnia nam czysty piekarnki. Naczynie następnie możemy umyć w zmywarce.

 • Pieczenie owoców i warzyw

  Jeśli mamy ochotę na pieczonego banana posypanego migdałami i brązowym cukrem, to opiekacz do bananów spełni nam nasze życzenie bez najmniejszego wysiłku.

 • Przechowywanie chleba

  "Wyjechałam na urlop, zapomniałam o chlebie, który został w chlebaku. Po powrocie, czyli po trzech tygodniach okazało się, że chleb nie zapleśniał. Był oczywiście czerstwy bo podsechł, ale nie zapleśniały" autentyczna wypowiedź jednego z klientów, który zakupił to naczynie.

 • Przechowywanie warzyw

  Naczynie do przechowywania cebuli długo utrzymuje jej świeżość. Naturalna glina oraz otwory znajdujące się tuż przy dnie naczynia zapewniają cyrkulację powietrza, co zapobiega zbieraniu się wilgoci i powstawaniu pleśni, która niestety jest plagą naszego otoczenia. Naczynie łatwo jest utrzymać w czystości; nadaje się do mycia w zmywarkach.


products by page

products by page